Ana SayfaKamu Personeli AlımıKültür ve Turizm Bakanlığı 165 Kamu Personeli Alımı Duyurusu ve Başvuru Süreci

Kültür ve Turizm Bakanlığı 165 Kamu Personeli Alımı Duyurusu ve Başvuru Süreci

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılan 165 kamu personeli alımı duyurusu, çeşitli kadrolarda personel ihtiyacını karşılamak amacıyla yapılmıştır. Alımlar büro personeli, mühendis, mimar, koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, bahçıvan gibi farklı pozisyonlarda gerçekleştirilecektir.

Yayımlanan duyuruya göre, başvurular 17 Mart 2023 ile 31 Mart 2023 tarihleri arasında elektronik ortamda alınmıştır. Başvuru sürecinde atamaya esas belgelerini teslim etmeyen veya belirtilen kriterleri sağlamayan adayların yerine yedek adaylar atanmıştır. Yedek adayların belirtilen belgeleri 18 Temmuz 2024 tarihine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığına ulaştırmaları gerekmektedir. Aksi takdirde başvurular işleme konulmayacaktır.

Başvuru için istenen belgeler arasında dilekçe, öğrenim belgesi, nüfus cüzdanı, KPSS sonuç belgesi, heyet raporu, mal bildirimi, adli sicil belgesi, askerlik belgesi, yerleşim yeri belgesi, sosyal güvenlik merkezinden alınacak belge ve 6 adet vesikalık fotoğraf yer almaktadır.

Bu alım ile ilgili detaylar ve başvuru süreci hakkında daha fazla bilgiye Kültür ve Turizm Bakanlığı resmi internet sitesinden veya duyuru metninden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En Çok Okunanlar