2021 SYDV Büro Personeli Alımı Yapan Şehirler

SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı Başvuru Şartları

2021 SYDV Personel Alımı İlanı

Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıflarına zaman zaman ilgili kurumların il müdürlükleri tarafından personel ihtiyacına göre alım ilanı açılmaktadır. 2021 SYDV büro personeli alımlarında başvuru süreci devam eden şehirleri personelalim.net adresi olarak sizler için araştırdık. 

1) Manisa SYDV Büro Personeli Alımı

Manisa SYDV büro personeli alımında son başvuru tarihi 31 Ocak 2021 Başvuru şartları arasında 2019 veya 2020 KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış, vakfın bulunduğu il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gibi koşullar aranmaktadır.

2)  Tunceli SYDV Büro Personeli Alımı

Tunceli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 Büro personeli alımı yaparken başvuru sürecinin 5 Şubat 2021 tarihinde sona ereceğini hatırlatıyoruz.

3) Aydın Karpuzlu SYDV personel alımı yapacak

Aydın Karpuzlu SYDV 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımında son başvuru tarihi 5 Şubat 2021. İlana başvuru şartları ise aşağıda göründüğü gibidir.

– B sınıfı ehliyet ve araç kullanabilme

– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

Sürücü belgesi şartı aranmaktadır: B Sınıfı ehliyet ve aktif araç kullanmaVakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir.

Diğer Özel Şartlar:

1-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

2-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmamak,

3-En az B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak.

4-Bizzat adayın veya anne-babanın son 12 aydır Karpuzlu İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması ve ilçede ikamet etmeyi taahhüt etmek.

5-4 Yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

6-Başvuran adayların 18-35 yaş aralığında olması.

4) Konya Cihanbeyli SYDV 1 Muhasebeci Alımı yapacak

Konya Cihanbeyli SYDV yayımladığı ilanda vakıf bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 Muhasebeci alımı yapacağını duyurdu. İana başvurular 2 Şubat 2021 tarihinde sona erecek.Bu personel alım konusu için ilk yorumu siz yazın

Bu Memur-Personel Alımı Konusuna Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmaz.


*